Založit webové stránky nebo eShop

TJ Tatran Holčovice

Výsledky

2013/2014

Muži - OP: 13. místo

Jaro 2015

Kolo Den Soupeři Výsledek Střelci
19. SO 11.4. 15:30 Slezan Osoblaha - TJT 1:0 --
20. SO 18.4. 16:00 TJT - Sokol Stará Ves 2:1 Liolios Ch., Moravčík J. (P)
21. SO 25.4. 16:00 TJT - FSK Staré Město 0:1 --
22. SO 2.5. 16:30 Sokol Vrbno p.P. - TJT 4:1 Moravčík J. (P)
18. PÁ 8.5. 17:00 TJT - Sokol Karlovice 5:2 3 Moravčík J., Tümmler, Liolios Ch.
23. SO 9.5. 16:30 TJT - Kovohutě Břidličná B 5:0 2 Moravčík J., Liolios Ch., Kurz, Šuráň
24. SO 16.5. 17:00 TJ Horní Benešov - TJT 1:0 --
25. SO 23.5. 17:00 TJT - TJ Světlá Hora 0:4 --
26. SO 30.5. 17:00 SK Zátor - TJT 6:0 --
15. SO 6.6. 17:00 TJT - TJ Slezské Rudoltice 0:4 --
16. SO 13.6. 17:00 TJT - Slezan Jindřichov 4:2 Liolios Ch., Horáček, Včelný, Liolios M.
17. NE 21.6. 15:00 TJ Sv. Heřmanice - TJT 2:3 3 Liolios Ch.

Podzim 2014

Kolo Den Soupeři Výsledek Střelci
2 SO 16.8. 17:00 TJT - FK Nové Heřmínovy 3:2 Včelný, Liolios Ch., Horáček
3 SO 23.8. 17:00 Slezan Jindřichov A - TJT 4:1 Liolios Ch.
4 SO 30.8. 17:00 TJT - TJ Svobodné Heřmanice 0:0 --
5 SO 6.9. 16:30 Sokol Karlovice - TJT 5:1 Moravčík J.
6 SO 13.9. 16:30 TJT - Slezan Osoblaha 1:2 Horáček
7 SO 20.9. 16:00 Sokol Stará Ves - TJT 4:1 Buček
8 SO 27.9. 16:00 FSK Staré Město u Bruntálu - TJT 3:2 2 Moravčík J.
9 SO 4.10. 15:30 TJT - Sokol Vrbno p. Pradědem 3:2 Moravčík J., Rybka, Malaník L.
10 NE 12.10. 15:00 Kovohutě Břidličná B - TJT 4:1 Moravčík J.
11 SO 18.10. 15:00 TJT - TJ Horní Benešov 2:0 Buček, Hruška
12 SO 25.10. 14:00 TJ Světlá Hora - TJT 4:0 --
13 SO 1.11. 14:00 TJT - SK Zátor 1:2 Moravčík J.
1 SO 8.11. 14:00 TJ Slezské Rudoltice - TJT 3:1 Kurz
14 SO 15.11. 13:30 FK Nové Heřmínovy - TJT 4:3 Rybka, Moravčík J. (P), Liolios Ch.
 

Muži - III. třída, sk. A: 1. místo

Datum Čas Kolo Soupeři Výsledek Střelci
5.4. 15:00 18. ČSSS Vysoká - TJT 1:0 --
12.4. 16:00 19. TJT - Slezan Jindřichov B 3:0 3 Moravčík J.
19.4. -- 20. VOLNO
26.4. 16:00 16. Sokol Třemešná - TJT 0:2 Moravčík J., Liolios Ch.
3.5. 16:30 17. TJT - Sokol Liptaň 3:0 Vládek, Liolios Ch., Chlebek
10.5. 16:30 23. TJT - FK Hošťálkovy 2:0 Liolios Ch., Moravčík J.
24.5. 17:00 25. TJT - TJ Rusín 4:0 3 Liolios Ch., Adamčík
1.6. 14:00 26. FK Avízo M. Albrechtice B - TJT 1:3 2 Liolios Ch., Moravčík J.
7.6. 17:00 14. TJT - Sokol Slezské Pavlovice 3:1 2 Chlebek, Moravčík J.
14.6. 17:00 24. Start Janov - TJT 4:0 --
21.6. -- 22. VOLNO
Datum Čas Kolo Soupeři Výsledek Střelci
17.8. 13:45 2. Sokol Krásné Loučky B - TJT

2:2

Horáček, Chlebek
24.8. 17:00 3. TJT - Sokol Třemešná

7:1

2 Moravčík J., 2 Liolios Ch., Moravčík P., Chlebek
31.8. 17:00 4. Sokol Liptaň - TJT 1:7 2 Moravčík J., 2 Chlebek, Liolios Ch., Vládek, Horáček
7.9. 16:30 5. TJT - ČSSS Vysoká 1:1

Moravčík J. (PK)

15.9. 15:00 6. Slezan Jindřichov B - TJT 1:3

Moravčík J., Liolios Ch., Buček

21.9.

7. kolo  VOLNO

28.9.

8. kolo VOLNO

5.10.

9. kolo VOLNO

12.10. 15:30 10. FK Hošťálkovy - TJT 1:2

2 Chlebek

19.10. 15:00 11. TJT - Start Janov 7:0

2 Moravčík J., Chlebek, Hruška, Liolios Ch., Adamčík, Trebulák

26.10. 15:00 12. TJ Rusín - TJT 1:4

2 Liolios Ch., Horáček, vlastní

2.11. 14:30 13. TJT - FK Avízo M. Albrechtice B

2:1

Gašperák (PK), Rybka
5.11. 14:00 1. Sokol Slezské Pavlovice - TJT

0:4

3 Liolios Ch., Chlebek
16.11. 13:30 15. TJT - Sokol Krásné Loučky B

3:2

2 Liolios, Chlebek
 

2012/2013

Muži - III. třída: 2. místo

Datum Čas Soupeři Výsledek Střelci
13.4. 16:00  Sokol Bohušov - TJT 0:10 4 Liolios Ch., 4 Moravčík J., Gašperák (PK), Kurz
20.4. 16:00 TJT - FK Hošťálkovy 0:2 ---
27.4. 16:00 TJ Rusín - TJT 0:5 2 Moravčík J., Liolios Ch., Vládek, Sivák
1.5. 16:30 TJT - Slezan Jindřichov B 5:2 2 Liolios Ch., 2 Moravčík J., Sivák
4.5. 16:30 TJT - Sokol Liptaň 4:0 Vládek, Liolios Ch., Gašperák, Chlebek
8.5. 16:30 TJT - Sokol Lichnov 1:4 Moravčík J.
11.5. 16:30 Sokol Sl. Pavlovice - TJT 0:2 Moravčík J., Gašperák (PK)
18.5. 17:00 TJT - Sokol Heřmanovice 2:0 Sivák, Moravčík J.
25.5. 17:00 Sokol Třemešná - TJT 0:1 Moravčík J.
1.6. 17:00 TJT - Start Janov 4:1 2 Moravčík J., Liolios Ch., Sivák
8.6. 10:00 Avízo M. Albrechtice B - TJT 2:0 ---
15.6. 16:30 Sokol Krásné Loučky B - TJT 2:2 Rybka, vlastní
22.6. 14:00 SK Zátor B - TJT 2:3 2 Moravčík J., Horáček
Datum Čas Soupeři Výsledek Střelci
18.8. 17:00 TJT - FK Avízo M. Albrectice B 2:2 Janoš, Moravčík J.
25.8. 17:00 Sokol Lichnov - TJT 5:1 Rybka
1.9. 17:00 TJT - SK Zátor B 2:0 Trebulák, Rybka
9.9. 15:00 Slezan Jindřichov B - TJT 1:1 Liolios Ch.
15.9. 16:30 Sokol Bohušov - TJT 2:3 Trebulák, Horáček, Liolios Ch.
22.9. 16:00 FK Hošťálkovy - TJT 1:3 3 Moravčík J. (3. z PK)
29.9. 16:00 TJT - TJ Rusín 4:1 2 Moravčík J. (obě z PK), Janoš, Horáček
6.10. 15:30 Sokol Liptáň - TJT 2:3 3 Moravčík J. (1. z PK)
13.10. 15:30 TJT - Sokol Sl. Pavlovice 2:2 Liolios Ch., Moravčík J. (PK)
20.10. 15:00 Sokol Heřmanovice - TJT 0:1 Liolios Ch.
3.11. 14:30 Start Janov - TJT 2:4 3 Moravčík J., Liolios Ch.
10.11. 14:00 TJT - Sokol Krásné Loučky B 3:1 Moravčík J. (PK), Liolios Ch., Hruška
17.11. 13:30 TJT - Sokol Třemešná 3:0 Liolios Ch., Adamčík, Moravčík J.
 

2011/2012

Muži - III. třída: 3. místo

Soupeři Výsledek Střelci
Sokol Rázová - TJT  5:0 -
TJT - Spartak Dvorce 3:2 Carbol, Liolios Ch., Moravčík
SK Zátor - TJT  2:0 -
TJT - Horní Město  2:1 2x Horáček
TJT - Sokol Slezské Pavlovice 6:0 4x Hruška, Adamčík, Sivák
ČSSS Vysoká - TJT 2:0 -
TJT - FK Hošťálkovy 2:1 vlastní, Liolios Ch.
Státní Statek Široká Niva - TJT 0:1 Buček
TJT - Sokol Lomnice 2:1 Sivák, Moravčík
Moravskoslezský Kočov - TJT 3:1 Rybka
TJT - FC Jamartice 4:0 Moravčík, Liolios Ch., Buček, Janoš
Soupeři Výsledek Střelci
FC Jamartice - TJT 2:2 Buček, Sivák
TJT - Sokol Rázová 3:1 2x Liolios Ch, Janoš
Spartak Dvorce - TJT 0:2 Liolios Ch., Buček
TJT - SK Zátor 1:0 Sivák
Baník Horní Město - TJT 2:1 Moravčík P.
Sokol Sl. Pavlovice - TJT 4:3 Vladek, Zvěřina, Rybka(PK)
TJT - ČSSS Vysoká 2:2 Liolios Ch., Moravčík J.
FK Hošťálkovy - TJT 0:3 Sakala, Rybka, Liolios Ch.
TJT - Státní Statek Široká Niva 2:1 2x Liolios Ch.
Sokol Lomnice - TJT 2:1 Liolios M.
TJT - Moravskoslezský Kočov 3:0 KONTUMAČNĚ

2010/2011

Muži - III. třída: 5. místo

Podzim 2010 Jaro 2011
Soupeři Výsledek Střelci Soupeři Výsledek Střelci
TJT - Slezan Jindřichov B 4:1 Liolios C., Moravčík, Horáček, Janoš PK TJT - Kovo Břidličná B 5:5 2 Janoš, Liolios C., Moravčík, Buček
Kovo Břidličná B - TJT 1:2 2 Sivák Sokol Rázová - TJT 0:1 Adamčík
TJT - Sokol Rázová 5:0 vlastní, 2 Horáček, Sivák, Liolios Ch. TJT - Baník Horní Město 1:2 Horáček
Baník Horní Město - TJT 1:0 -- Sokol Lomnice - TJT 0:0 --
TJT - Sokol Lomnice 1:1 Liolios Ch. TJT - Široká Niva 1:2 Liolios C.
Široká Niva - TJT 0:4 Buček, Liolios Ch. Trebulák, Adamčík Vysoká - TJT 1:1 Buček
TJT - Vysoká 1:1 Buček FK Hošťálkovy - TJT 0:3 Liolios C., Janoš, Sivák
TJT - FK Hošťálkovy 2:1 Adamčík, Buček TJT - FC Jamartice 0:1 --
FC Jamartice - TJT 4:1 Buček

AK V. Štáhle - TJT

3:1 Liolios C.
TJT - AK V. Štáhle 3:1 2 Liolios Ch., Buček

TJT - MS Kočov

4:2 2 Sivák, Liolios C., Buček
MS Kočov - TJT 0:1 Zajac Slezan Jindřichov B - TJT 3:1 Janoš (PK)

2009/2010

Muži - III. třída: 6. místo

Podzim 2009 Jaro 2010
Soupeři Výsledek Střelci Soupeři Výsledek Střelci
Sokol Karlovice - TJT

3:1

Sivák TJT - FC Jamartice 3:2 2 Horáček, Liolios Ch.
TJT - Sokol Lomnice 2:1 2 Horáček TJT - FK N. Heřmínovy 2:4 2 Horáček
FC Jamartice - TJT

2:2

2 Horáček TJT - MS. Kočov 3:3 2 Liolios Ch., Sivák
FK N. Heřmínovy - TJT  3:0 - Slezan Jindřichov B - TJT 2:1 Liolios Ch.
MS Kočov - TJT

1:1

Liolios Ch. TJT - AK V. Štáhle 0:4 -
TJT - Slezan Jindřichov B 2:0 Liolios Ch., Horáček Sokol Sl. Pavlovice - TJT 2:1 Liolios Ch.
AK V. Štáhle - TJT

1:2

Jantoš, Sivák TJT - ČSSS Vysoká 0:0 -
ČSSS Vysoká - TJT 2:2 Liolios Ch. (P), Jantoš (P) TJT - Baník Horní Město 1:3 Horáček
TJT - Baník Horní Město 3:2 2 Horáček, Jantoš (P) TJT - Sokol Karlovice 2:0 Sivák, Liolios Ch.
TJT - Sokol Sl. Pavlovice 4:0 Hruška, Hudec, Horáček, Liolios Ch. Sokol Lomnice - TJT 1:2 Liolios Ch., Horáček (P)

 

2008/2009

Muži - IV. třída: 1. místo a postup do vyšší soutěže

Podzim 2008 Jaro 2009
Soupeři Výsledek Střelci     Soupeři Výsledek Střelci
Start Janov - TJT 0:4 2 Sivák, LioliosCh., Rybka Sl. Rudoltice B - TJT 3:0 k  
TJT - Sl. Rudoltice B 7:0 2 Sivák, 2 Liolios Ch., Kubaník, Rybka (P), Zajac M. TJT - Sokol Liptáň 6:2 3 Horáček, Liolios Ch. (PK), Sivák, Kubaník
Sokol Liptáň - TJT anulováno   Milotice n/O - TJT 1:0  
TJT - Milotice n/O 1:1 Liolios Ch.     TJT - Třemešná B 1:0 Liolios Ch.
Sokol Třemešná B - TJT 2:4 3 Horáček, Rybka (PK) Sokol Heřmanovice - TJT 1:4 Hruška, Jantoš, Liolios Ch., Horáček
TJT - Sokol Heřmanovice 7:1 2 Trebulák, 2 Horáček, Sivák, Kubaník, Liolios Ch. TJT - Tatran Hynčice 11:1 5 Liolios Ch., 2 Hudec, Adamčík, Jantoš, Horáček, Kubaník
Tatran Hynčice - TJT 1:10 3 Jantoš, Horáček (P), Liolios Ch., Sivák, Trebulák, Moravčík, Carbol, Kurz Rusín - TJT 1:4 2 Liolios Ch., Rybka (PK), Jantoš
TJT - Rusín 4:0 3 Liolios Ch., Horáček TJT - Start Janov 3:0 Kubaník, Liolios Ch., Sivák
 

 

TOPlist